-23%

Рюкзак жіночий блакитний код 7-5119 - PTR
911,04 ₴
701,50 ₴
- В наявності
- Код: 7-5119 гол-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений із плащової тканини, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і 1 кишеню
На фасаді рюкзака 2 кишені на блискавці та 2 бічні кишені
Розмір 28*39*12,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 39 см |
| Візерунки і принти | Написи |
| Вікова група | Дитяча |
| Глибина | 12.5 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 701,50 ₴




