Характерики:
Матеріал: натуральна шкіра (корів’я шкіри);
Пряжка: класична (металічна);
Довжина ременя: 115 см (можна вкоротитити при необхідності);
Ширина ремня: 3 см;
Основні
Країна виробник
Україна
Матеріал
Натуральна шкіра
Стать
Жіночий
Тип ременя
Класичний
Розмір жіночих ременів
110 - 115 см.
Вид шкіри
Бичина
Тип застежки
Пряжка класична
Двусторонний ремень
Ні
Колір
Чорний
Длина ремня
1150 мм
Ширина ремня
30 мм
Коротшає
Так
Стан
Новий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Длина ремня | 1150 мм |
| Цвет | Черный |
| Укорачивается | Да |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер ремня | 101-110 см |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип застежки | Пряжка классическая |
| Тип ремня | Классический |
| Ширина ремня | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 297,30 ₴




