Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра (коров'яча шкіра);
Пряжка: класична (металева);
Довжина ременя: 120 см (можна вкоротити при необхідності);
Ширина ременя: 3 см;
УВАГА! Ціна вказана за ремінь без урахування подарункової коробочки
(Если Вам нужна подарочная деревянная коробочка как на фото, напишите в комментарии к заказу при оформлении или же скажите менеджеру при подтверждении заказа, цена коробочки 200 грн)
Основні
Країна виробник
Україна
Матеріал
Натуральна шкіра
Стать
Жіноча
Вид шкіри
Бичина
Колір
Чорний, білий
Стан
Новий
Тип ременя
Класичний
Ширина ремня
400 мм
Длина ремня
1200 мм
Двусторонний ремень
Ні
Тип застежки
Пряжка класична
Розмір жіночих ременів
114 - 120 см.
Коротшає
Так
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Длина ремня | 1200 мм |
| Цвет | Черный |
| Укорачивается | Да |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер ремня | 111-120 см |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип застежки | Пряжка классическая |
| Тип ремня | Классический |
| Ширина ремня | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 297,30 ₴








