Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра (коров'яча шкіра);
Пряжка: класична (металева);
Довжина ременя: 120 см (можна вкоротити при необхідності);
Ширина ременя: 3 см;
УВАГА! Ціна вказана за ремінь без урахування подарункової коробочки
(Если Вам нужна подарочная деревянная коробочка как на фото, напишите в комментарии к заказу при оформлении или же скажите менеджеру при подтверждении заказа, цена коробочки 200 грн)
Основні
Країна виробник
Україна
Матеріал
Натуральна шкіра
Стать
Жіночий
Тип ременя
Класичний
Розмір жіночих ременів
114 - 120 см.
Вид шкіри
Бичина
Тип застежки
Пряжка класична
Двусторонний ремень
Ні
Колір
Чорний
Длина ремня
1200 мм
Ширина ремня
300 мм
Коротшає
Так
Стан
Новий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Длина ремня | 1200 мм |
| Цвет | Черный |
| Укорачивается | Да |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер ремня | 111-120 см |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип застежки | Бляха |
| Тип ремня | Классический |
| Ширина ремня | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 297,30 ₴











