Рюкзак изготовлен из вельвета, застегивается на молнию
Рюкзак имеет один отдел и карман, два боковых кармана и карман на фасаде
Размер 37*27*12 см
Основні
Висота
37 см
Ширина
27 см
Глибина
12 см
Вікова група
Доросла
Матеріал
Тканина
Тип
Міський
Стать
Жіноча
Візерунки і принти
Без візерунків і принтів
Колір
Рожевий, сірий, блакитний, чорний, бежевий, бірюзовий
Стан
Новий
Кишені
Фронтальний, Бічні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doros |
| Высота | 37 см |
| Глубина | 12 см |
| Цвет | Серый |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | Да |
| Доставка | Да |
| Доступная цена | Да |
| большой асортемент | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 312,31 ₴











